Twilight (Bôa album): Difference between revisions
From Serial Experiments Lain wiki
More actions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
== Tracklist == | == Tracklist == | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
!No.!!Tracklist!!Length | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|1.||"Duvet"||3:24 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|2.||"Twilight"||3:49 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|3.||"Fool"||5:07 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|4.||"Rain"||3:56 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|5.||"Elephant"||3:54 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|6.||"Scoring"||3:50 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|7.||"Deeply"||4:35 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|8.||"One Day"||2:41 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|9.||"Welcome"||5:06 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|10.||"For Jasmine"||5:18 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|11.||"Anna Maria"||4:05 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|12.||"Duver (Acoustic)"||5:14 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|13.||"Little Miss"||3:53 | |||
|- | |||
|colspan="1" style="text-align:right"|14.||"Drinking||4:13 | |||
|- | |||
|colspan="2" style="text-align:right"|'''Total Length:'''||'''59:05''' | |||
|} | |||
[[Category:Music]] | [[Category:Music]] | ||